Vidaus apdaila | Lisilus

Apdailos darbai – baigiamiasis kapitalinio remonto etapas ar naujų namų kūrimas. Reikalingi apdailos darbai ar buto remontas?
Esame tam, kad įrengtume Jūsų naujus namus ar darbo vietą Jūsų komfortui. Apdailos paslaugos Vilniuje – nuo jų kokybės priklauso ne tik patalpos funkcionalumas, bet ir interjero atitikimas dizaino prjektui.

  • Apdailos darbų paslaugos

Apdailos paslaugos Vilniuje

Apdaila – nuo tuščių sienų iki pilno patalpų įrengimo. Vienas svarbiausių etapų – patalpų paruošimas remonto darbams, įskaitant patalpų atlaisvinimas nuo ten esamų baldų, reikiamos erdvės darbui sukūrimas, darbų plano sudarymas, medžiagų atvežimas.
Lisilus – tai daugiau nei tiesiog statybų įmonė, tai kompleksinės statybų ir apdailos darbai.

Apdailos darbai bendradarbiaujant su dizaineriais

Bendradarbiavimas su dizaineriais – vienas esminių darbų atliekant apdailos darbus. Tai užtikrins efektyvų rezultatą ir kokybišką darbą. Bendradarbiaudami su dizaineriais, įvertiname reikalingų medžiagų kiekį ir aprūpiname medžiagų atvežimu į objektą.
Patalpų vidaus apdaila dalinama į II etapus:

  1. Paruošiamieji darbai. Defektų šalinimas nuo paviršių, sienų tinkavimas, sienų užpildymas, grindų išlyginimas, elektros instaliacijos įrengimas ir santechnikos darbai.
  2. Apdailos darbai. Grindų klojimas (laminato klojimas, vinilinių grindų klojimas, parketo klojimas), plytelių klijavimas, lubų apdaila (lubų dažymas), sienų dažymas arba sienų tapetavimas.

Atliekami Darbai

Grindų lyginimo darbai

Grindų lyginimas

Grindų betonavimas ir lyginimas pagal griežtus technologinius standartus. Lygus grindų pagrindas – svarbiausias reikalavimas prieš klojant grindis, nesvarbu, ar tai laminatas, vinilas, ar parketo pagrindas. Kokybiškas grindų išlyginimas – kruopštus darbas, reikalaujantis ne tik laiko ir kruopštumo, bet ir technologinių žinių bei specialių įrankių. Užsakydami "Grindų išlyginimas" paslaugą iš Lisilus, gausite nepriekaištingą rezultatą ir idealiai lygias grindis, kurios bus puikiai paruoštos grindų dangai kloti.
Grindų išlyginimo kaina – sužinokite individualią darbų kainą ir gaukite asmeninį pasiūlymą jau dabar.

Sąmatos sudarymas

Grindų klojimo darbai

Grindų klojimas

Laminato klojimas, vinilinių grindų klojimas, parketo klojimas. Grindų dangos montavimas atliekamas tik po tinkampo grindų paruošimo (senos dangos demontavimo bei kitų paruošiamųjų darbų). Grindų apdaila – finalinis etapas apdailos darbų. Šiuolaikinių medžiagų įvairovė leidžia patenkinti bet kurio pirkėjo skonį. Rinkitės Jums patinkantį variantą, o mes parinksime tinkamiausią ir efektyviausią klojimo būdą.
Grindų (laminato, parketo ar vinilo) klojimo kaina – NEMOKAMAi atvyksime į vietą sąmatai sudaryti. Rezervuokite vizito laiką jau dabar!

Sąmatos sudarymas

Sienų glaistymas ir dažymas

Sienų remontas (glaistymas ir dažymas)

Sienų paruošimas (eaant poreikiui senos medžiagos nuėmimas) bei sienų glaistymas prieš sienų dažymą arba tapetų klijavmą. Sienų glaistymas ir išlyginimas – tai paruošiamasis etapas, kuris yra būtinas prieš sienų dažymą. Ši paslauga atliekama kaip gyvenamosios paskirties patalpose, taip ir komercinės. Sienų dažymas – puikus būdas atnaujinti patalpos išvaizdą.
Neturite sienų? Mes jas sumontuosime! Kuriate naujas patalpas ir reikalingas naujas išplanavimas? Pastatysime naujas sienas pagal turimą projektą, o tada tinkamai jas paruošime bei atliksime sienų dažymo paslaugą.

Sąmatos sudarymas

Vidinių pertvarų/sienų montavimas

Vidinių pertvarų montavimas

Kuriantiems naujas patalpas arba įrenginėjant naują biurą ar namus, neišvengiamas darbas yra vidaus sienų pertvarų montavimas, kuris atskirs vieną patalpą nuo kitos. Pertvarų įrengimas yra puikus sprendimas tiek dizaino, tiek funkcionalumo požiūriu. Atskirtkite vieną erdvę nuo kitos. Rinkitės efektyvius sprendimus.
Gipso pertvarų montavimas – vienas populiariausių būdų, kuris nėra itin brangus. Tarp privalumų: galimybė rinktis mažiau ar daugiau garsą izoliuojantį gipso kartoną.

Sąmatos sudarymas

Plytelių klijavimo darbai

Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas – ko gero, neišvengiamas darbas kuriant naujus namus ar įrenginėjant biuro patalpas. Prieš klijuojant plyteles, sienas būtina tinkamai paruošti ir atsakingai panaikinti senų medžiagų likučius. Plytelių klojimas viduje ir lauke. Plytelių klojimas ant grindų ir sienų (taip pat plytelių klojimas baseinuose, tualete ir kt. patalpose). Plytelių klojimas terasose, lauko aikštelėse. Plytelių klijavimo kaina yra nustatoma individualiai ir priklauso nuo darbų apimties, klijuojamo pločio, darbų sudėtingumo ir parinktų plytelių.

Sąmatos sudarymasRinkitės profesionalus ir mėgaukitės rezultatu.

Profesionalus požiūris į darbą – pirmas žingsnis gero rezultato link. Dirbame Jums ir stengiamės patenkinti kiekvieno užsakovo lūkesčius.
Nepriklausomai nuo užduočių sudėtingumo, mes pradėsime jas įgyvendinti kokybiškai ir efektyviai.


Kompleksinės vidaus apdailos paslaugos

Prie apdailos (grindų klojimas, sienų dažymas, plytelių klijavimas) darbų, pagal poreikį taip pat yra atliekamos šios paslaugos:
– Elektros instaliavimo darbai. Elektros įvedimas į objektą ir išvedžiojimas po patalpas. Vidaus ir lauko elektros tinklų instaliacija ir montavimas, visų tipų pastatų elektros instaliacijos projektavimas. Senų laidų keitimas ir kiti elektros instaliacijos paslaugos – efektyvūs sprendimai Jūsų saugumui
– Santechnikos darbai. Nuo smulkių santechnikos darbų (kriauklės, maišytuvo ir klozeto pajungimas) iki rimtų sprendimų (vandentiekio įvedimas, vamzdynų keitimas, lauko vamzdynų darbai, nuotekų tinklų įrengimas). Išspręsime visas santechnikos montavimo ir paleidimo problemas.

Elektros instaliavimo darbai
Santechnikos darbai
Apdailos darbai

Vidaus apdaila – plačiau

Grindų išlyginimas.

Egzistuoja keli variantai grindų išlyginimo rūšių. Pasirinkimas priklauso nuo grindų lygio, garso izoliacijos įrenginių ir atlikimo laiko. Populiariausi variantai:
– Cemento-smėlio lygintuvas. Cementinis grindų lygintuvas – labiausiai paplitęs būdas. Iš anksto paruošiamas mišinys užliejamas and grindų, po jo sustingimo ant viršaus užliejamas plonas sluoksnis klijų arba savaime išsilyginamo mišinio.
Sausas grindų lyginimas (betonavimas). Sausų grindų įrengimas yra pagrįstas birumo principu, kuris išsiskiria klojimo greičiu, geru garso ir šilumos izoliacija. Sausų grindų įrengimui naudojamos specialios gipsokartonio plokštės. Svarbu: sausas grindis galima įrengti ant bet kurios rūšies pagrindo.
– Grandymas. Šis būdas yra tinkamas medinėms grindims išlyginti. Galimybė suteikti glotnumo senoms medinėms grindims ir jas išliginti. Šiam metodui atliki naudojami specialūs darbo įrankiai. Proceso metu pašalinamas plonas viršutinės medienos sluoksis, dažų likučiai ir kiti nelygumai.
– Grindų išlyginimas fanera. Šis būdas puikiai tinka stipriai deformuotų grindų išlyginimui ir susideda iš faneros lakštų tvirtinimo ant savisriegių varžtų ant rąstų deformacijos.
Mūsų profesionalūs darbuotojai parinks tinkamiausią būdą "Grindų išlyginimas" paslaugai atlikti.


  • Grindų išlyginimo darbai


Grindų klojimas

Laminato klojimas. Vienas populiariausių ir ekonomiškiausių variantų, imituojančių medieną. Pakankamai atsparus drėgmei, lengva priežiūra. Laminatas yra atsparus įbrėžimams ir mechaniniams paviršiaus pažeidimams. Laminato klojimo būdas priklauso nuo fiksavimo elementų, numatytų plokščių konstrukcijoje.
Vinilo arba parketo klojimas. Laiko patikrinta medžiaga, kuri nepraranda savo aktualumo. Gausybė pasirinkimo: ąžuolo, klevo, uosio ar buko parketas. Šiuolaikinės trchnologijos leidžia modeliuoti klojimo modelį ir atlikti originalius sprendimus (vienas jų: parketo klojimas eglutės principu. Taip pat, parketlenčių klojimas pagal fiksavimo principą (parketas ar vinilas su "click" sistema (klojimas be klijų)).

Sienų remontas (glaistymas ir dažymas)

Sienų remonto darbai skirstomi į dvi rūšis:
Kosmetinis buto remontas. Šis būdas puikiai tinka esamos apdailos atnaujinimui – senos medžiagos (tapetų ar dažų) nuėmimas, naujų tapetų klijavimas arba sienų dažymas. Šie darbai atliekami norint atgaivinti ir atnaujinti savo aplinką.
Kapitalinis remontas. Kapitalinis remontas tinkamas tuo atveju, kuomet reikia ištaisyti trūkumus sienose ar grindyse (nelygus paviršius), pakeisti laidus, sumontuoti profilių sistemas gipso kartono montavimui. Šis būdas kordinaliai pakeičia patalpų išvaizdą ir pašalina viss defektus bei gedimus.

  • Vidaus apdailos darbai

Vidinių pertvarų montavimas

Norite tinkamai suplanuoti kabineto spinteles ar atskirti erdvę namuose? Neieškokite sudėtingų būdų. Pertvarų įrengimas yra puikus sprendimas tiek dizaino, tiek funkcionalumo požiūriu. Pagal medžiagos tipą pertvaros skirstomos į šešias rūšis: plytų, putplasčio blokelių, betono, stiklo, gipso kartono ir medžio. Darbas su kiekvienu reikalauja specialistų analizės, kompetentingo montavimo technologijos vykdymo bei darbo įrankių.
Populiariausia pertvarų rūšis yra gipso kartono pertvaros. Gipso kartonas yra montuojamas ant rėmo, pagaminto iš metalinių kreiptuvų. Efektyvus, mebrangus, patikimas sprendimas. Galimybė rinktis mažiau ar daugiau garsą izoliuojantį gipso kartoną.

  • Plytelių klijavimo paslaugos

Plytelių klijavimas

Plytelių klijavimas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Nepaisant to, kad grindų įrengimui dauguma renkasį laminatą ar parketą, ko gero, neįsivaizduojame savo vonios kambario (namie ar biure) be plytelių. Juk tai, atrodo, neišvengiama remonto dalis. Plytelių klijavimas vonios kambaryje – viena populiariausių paslaugų. Didelis plytelių pasirinkimas ir gausybė medžiagų (medžio, marmuro, metalo, akmens) faktūrų imitacijos, pritaikant įvairius raštus plytelės paviršiui, atsiveria plačios architektūrinės ir dizaino galimybės.
Vidaus ir lauko plytelių klojimas. Plytelių klijavimas vonios kambaryje, tualete, baseine, virtuvėje ir kitose vidaus patalpose. O taip pat, plytelių klojimas lauke – plytelių klijavimas terasose, takuose ar aikštelėse.
Paviršiaus paruošimas prieš klijavimą – būtinas etapas.

Kitos teikiamos paslaugos

KOKYBEI REIKIA LAIKO