Būtų remontas | Lisilus

Kiekvienas trokštame gyventi jaukiame bute, tačiau tai reikalauja reguliariaus remonto ir priežiūros.

Vidaus apdailos darbai
Apdailos paslaugos darbai Vilniuje
Butų apdailos paslaugos
Buto remontas (apdaila) – atnaujinkite savo namus: atgaivinkite sienų spalvą, pakeiskite grindis, baldus, o gal netgi ir visą interjerą.
Kapitalinis buto remontas – buto, namo ar kotedžo remontas, kuris susideda iš kelių etapų: buto dizaino planavimas, paruošiamasis etapas, buto ar namo perplanavimas, senų medžiagų panakinimas ir remontas, kuris taip pat susideda iš kelių etapų, priklausomai nuo poreikių ir pageidavimų.
Buto remontas – tai kokybiškai profesionalų atlikta patalpų apdaila, kuri apima dizaino perplanavimą ir tik tuomet pradedami apdailos darbai (sienų dažymas, grindų klojimas, plytelių klojimas ir kiti apdailos darbai).

Buto apdailos paslaugos – darbų pradžia

Įsivaizduokite, kad visi formalumai jau yra sutvarkyti, patalpos priklauso Jums ir dabar beliko pasirūpinti tik jo apdaila.

Butų apdaila – nuo ko gi pradėti darbus?

+ Visų pirma, reikėtų apsispręsti su buto dizainu ir spalvomis;
+ Koks turi būti buto planavimas?
+ Sukurkite sau vizualizacijas, kokį rezultatą norėtumėte gauti arba raskite Jums patinkančius variantus;
+ Nustatykite biudžetą, kurį galite skirti apdailos darbams atlikti;

Daugiau nei 5 metų patirtis

Atsakingimas
99%
Kokybė
100%
Darbuotojai
50+

Buto apdaila – darbų eiga

  • Buto apdailos darbai

Naujų patalpų apdaila – jeigu tai yra naujai įsigytos patalpos, tuomet patalpos iškart pradedami apdailos darbai Vilniuje, nes patalpos nereikalauja specialaus paruošimo ir/ar senų medžiagų nuėmimo. Tokiu atveju, buto remontas susideda iš šių etapų:
– Patalpų pertvarų montavimas (sienų įrengimas) pagal planą. Keičiate buto planavimą ir reikalingos naujos sienos? Norite atskirti vieną patalpą nuo kitos? Skubame Jums padėti. Buto perplanavimas ir naujų sienų montavimas pagal Jūsų norus ir poreikius (laikantis visų reikalavimų).
– Sienų glaistymas ir išlyginimas (esant poreikiui). Būtinas paruošiamasis darbas, kurio metu yra išlyginamos sienos ir paruošiamos dažymui.
– Grindų išlyginimas (esant poreikiui). Jeigu Jūsų grindys nėra idealiai lygios arba paviršius buvo pažeistas demontuojant senas grindis, ši paslauga yra būtina prieš grindų klojimą.
– Elektros komunikacijų montavimas (elektros instaliacija). Kurkite sau patogius ir komforiškus namus. Elektros įvedimas į namą, elektros laidų vedimas po visas patalpas, vidaus ir lauko elektros tinklų instaliacija ir montavimas
– Santechnikos darbai. Nuo smulkių santechnikos darbų (kriauklės, maišytuvo ir klozeto pajungimas) iki rimtų sprendimų (vandentiekio įvedimas, vamzdynų keitimas, lauko vamzdynų darbai, nuotekų tinklų įrengimas).
– Grindų klojimas. Laminato klojimas, vinilinių grindų klojimas, parketo klojimas. Grindų (laminato, parketo ar vinilo) klojimo kaina – NEMOKAMAI atvyksime į vietą sąmatai sudaryti.
– Plytelių klijavimas (jeigu tokie darbai yra numatyti pagal planą). Plytelių klojimas viduje ir lauke. Plytelių klojimas ant grindų ir sienų (taip pat plytelių klijimas baseinuose, tualete ir kt. patalpose)
– Durų montavimas. Mūsų meistrai, atlikdami apdailos darbus, taip pat pasirūpins ir durų montavimu. Patogu! Jums nereikės į butą įleisti naujų nepažįstamų žmonių. Mūsų meistrai apdailos darbus sudėlios taip, kad nesidubliuotų vienas darbas su kitu, o durys būtų sumontuots reikiamu laiku!
– Baldų surinkimas. Nevarkite! Psairūpinsime ir Jūsų baldais taip pat. Įvarių baldų surinkimas, kabinimas ant sienos (esant poreikiui) ir pilnas paruošimas naudojimui.

  • Buto remontas

Buto apdaila

Buto remonto darbai – jeigu tai yra patalpos, kuriose jau buvo atliktas buto remontas (nesvarbu, ar prieš 5 metus, ar prieš 10 metų), būtinas darbas prieš pilną buto apdailą – senų medžiagų šalinimas, daiktų išnešimas (esant poreikiui) ir kiti paruošamieji darbai.

Ateities objektas jau šiandien

+370 606 91 791

lisilus @ lisilus.lt

Visi kontaktai

Atlikti Darbai


Rinkitės profesionalus ir mėgaukitės rezultatu.

Profesionalus požiūris į darbą – pirmas žingsnis gero rezultato link. Dirbame Jums ir stengiamės patenkinti kiekvieno užsakovo lūkesčius.
Nepriklausomai nuo užduočių sudėtingumo, mes pradėsime jas įgyvendinti kokybiškai ir efektyviai.


Kompleksinės vidaus apdailos paslaugos

Apdailos darbai, tarp jų – grindų klojimas, sienų dažymas, plytelių klijavimas – taip pat įeina elektros instaliavimo darbai ir santechnikos darbai.
Elektros darbai susideda iš: elektros įvedimas į objektą (įsikūrusiems naujose patalpose) ir išvedžiojimas po patalpas. Elektros tinklų instaliacija ir montavimas.
Senos statybos patalpose – laidų keitimas ir kiti smulkūs elektros darbai. Efektyvūs sprendimai Jūsų saugumui!
Smulkūs santechnikos darbai, tarp jų: kriauklės, maišytuvo ir klozeto pajungimo paslaugos, o taip pat ir vamzdynų keitimas, nuotekų tinklų įrengimas ir kitos santechnikos paslaugos.

Butų vidaus apdailos darbai
Santechnikos darbai
Elektros darbai
KOKYBEI REIKIA LAIKO