Statybos paslaugos | Lisilus
  • Statybų paslaugos

Statybų paslaugos

Statybų paslaugos – platus užduočių ir atsakomybių spektras statybos darbuose. Statybų darbai apima darbus nuo objekto projektavimo ir vizijos iki pilnos patalpų apdailos, o taip pat ir visų dokumentų tinkamą rengimą ir leidimų gavimą.
Nuo kokybiškų ir profesionalių statybos darbų priklauso objekto igaamžiškumas.

Statybų įmonės bendradarbiavimas su architektais ir inžineriais

Samdydami architektus statybų projekto kūrimui neišvenkite tuo pačiu metu samdyti ir statybų įmonės – kodėl gi bendradarbiavimas tarp šių dveijų specialisų yra neišvengiamas ir labai svarbus?
Architektai ne visada tinkamai įvertina aplinka ir statybų galimybes ir šiuo metu į pagalbą skuba profesionali statybų įmonė, kuri įvertinusį aplinką ir architektų pateiktą projektą, pateikia savo patarimus, komentarus ir rekomendacijas projekto tobulinimui.
Lisilus – tai daugiau nei tiesiog statybų įmonė, tai techninė priežiūra ir statybų valdymas visų darbų metu. Šie darbai yra neišvengiami statybų metu, kad galėtumėte būti užtikrini, jog projektas vykdomas pagal planą. Nustatykite geriausią variantą savo projektui darbo, medžiagų ir laiko valdymo požiūriu.

  • Statybų darbai Lietuvoje

Statybų vykdymas – atsakingas požiūris į darbą ir statybų valdymas


– Sąmatos sudarymas. Informavimas apie pakeitimus bei atsiradusias papildomas išlaidas;
– Statybų saugumas. Darbus vykdo profesinalūs darbuotojai;
– Statybų kontrolė. Darbuotojų kontrolė, susitikimai su užsakovais, darbų koordinavimas;
– Reguliarus asilankymas statybvietėje;
– Greitas reagavimas į iškilusius pakeitimus, staigus sprendimų priėmimas;
– Statybinių medžiagų parinkimas atsižvelgiant į darbų etapą;
– Aprūpinimas medžiagomis. Reikiamų statybinių medžiagų atvežimas į darbo vietą;
– Profesionali statybų įmonės konsultacija. Mūsų kompetetingi darbuotojai suteiks Jums reikiamos ir naudingos informacijos apie statybas bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus; – Bendradarbiavimas su dizaineriais;

Statybos Vilniuje

Statybos darbai vykdomi Vilniuje ir Vilniaus raj. Nemokamai atvykstame į vietą objekto apžiūrai ir sąmatos sudarymui.
Statybinės paslaugos :

  •  rivačių namų ir kotedžų statybos

– Gyvenamoji paskirtis. Privačių namų ir kotedžų statybos.
Kaip pastatyti namą ir nuo ko pradėti paruošiamąjį etapą? Užduotis tikrai ne iš lengviausių – vietos parinkimas iki statybų organizavimas – čia tik smulkiausia dalis visų statybų.
Iki tol nesusidūrus, išties yra labai sunku organizuoti darbą kokybiškai ir profesionaliai, įsigyti visas reikiamas medžiagas. Tam ir esame mes – profesionalai savo srityje – pasirūpinsime Jūsų naujo namo kūrimu nuo A iki Z.
Samdydami įmonę, įvertinkite, jog tai padės Jums sutaupyti laiko bei gauti Jūsų lūkesčius tenkinantį rezultatą už protingą kainą ir įvykdymo terminą.

Statybos paslaugos:
– mūro darbai;
– gelžbetonio konstrukcijų montavimas;
– metalo konstrukcijų montavimas;
– fasadų šiltinimas;
– klinkerio klijavimas;
– pastogių šiltinimas;
– gipso kartono plokščių įrengimas;
Taip pat, apdailos darbai: plytelių klijavimas, glaistymas ir dažymas, laminuotų/vinilinių grindų dangos įrengimas, durų montavimas.

Plačiau
  • Komercinių patalpų statyba

– Komercinių patalpų statyba.
Biuro (ofiso), sandėlių ir prekybos patalpų statyba. Statykime kartu! Naujai įkurtai įmonei reikia sandėliavimo patalpų? O galbūt plečiatės ir svarstote apie naują sanėlį mažmeninei ar didmeninei prekybai? Naujas patalpas kurkime kartu – pagal Jūsų poreikį ir pageidavimus - sukurtkite individualų projektą, tenkinantį visus Jūsų lūkesčius ir mėgaukitės komfortu darbe. Profesionaliai pastatytos komercinės patalpos užtikrins ilgalaikį ir sėkmingą darbą be papildomų rūpesčių! Naujo Jūsų biuro statyba (su vidine apdaila), naujo sandėlio statybos Vilniuje – patikima ir kokybiška.

Statybos paslaugos:
– mūro darbai;
– gelžbetonio konstrukcijų montavimas;
– metalo konstrukcijų montavimas;
– fasadų šiltinimas;
– klinkerio klijavimas;
– pastogių šiltinimas;
– gipso kartono plokščių įrengimas;
Taip pat, apdailos darbai: plytelių klijavimas, glaistymas ir dažymas, laminuotų/vinilinių grindų dangos įrengimas, durų montavimas.

Plačiau
  • Pramoninių pastatų statyba

– Pramoninių pastatų statyba.
Gamybinių angarų bei sandėlių statybos darbai Vilniuje. Prieš pradėdami darbus įsivertiname visus Jūsų pageidavimus bei poreikiui, įsigiliname į kasdienį darbą tam, kad sukurtume Jums patogią ir jaukią darbo aplinką, kurioje praleisite ištisas dienas, o gal netgi ir dauugiau. Juk ne paslaptis, kad tinkamai ir kokybiškai įrengtos patalpos leis Jums dirbti ir plėsti bei siekti užsibrėžtų tikslų. Atsisakykite visų statybinių rūpesčių ir įsikelkite į visiškai naujas patalpas su mūsų komandos pagalba.

Statybos paslaugos:
– gelžbetonio konstrukcijų montavimas;
– metalo konstrukcijų montavimas;
– profiliuoto pakloto montavimas;
– daugiaskluosnių plokščių montavimas;
– mūro darbai;
– skardinimas;
– gipso kartono plokščių įrengimas;
Taip pat, apdailos darbai: fasado šiltinimo darbai, sienų glaistymas ir dažymas.

Plačiau

Kompleksinės statybinės paslaugos

Įmonė "Lisilus" pasirūpins ne tik statybų darbais, bet ir pilnu jų įrengimu! Po kokybiškai atliktų statybos darbų ne mažiau svarbu yra pasirūpinti ir komunikacijos klausimais. Teikiame kompleksines paslaugas, tad visus darbus gaukite iš vienų rankų!
Daugiau nei tiesiog statybinė įmonė. Taip pat:
– Elektros instaliavimo darbai. Elektros įvedimas į objektą ir išvedžiojimas po patalpas. Vidaus ir lauko elektros tinklų instaliacija ir montavimas, visų tipų pastatų elektros instaliacijos projektavimas,
– Santechnikos darbai. Nuo smulkių santechnikos darbų (kriauklės, maišytuvo ir klozeto pajungimas) iki rimtų sprendimų (vandentiekio įvedimas, vamzdynų keitimas, lauko vamzdynų darbai, nuotekų tinklų įrengimas).
– Apdailos darbai. Jau pastatytų patalpų įrengimas ir pilna apdaila. Sienų glaistymas, dažymas, plytelių klijavimas, grindų klojimas, baldų surinkimas ir kiti sprendimai Jūsų sėkmingam verslui iš vienų rankų.

Elektros instaliavimo darbai
Santechnikos darbai
Apdailos darbai

Statybos – pasiruošimas

Visi statybų darbai yra pradėdami nuo priešstatybinių paslaugų. Visų pirma, tai yra statybų projekto rengimas, kuris reikalauja nemažai žinių, laiko ir dėmėsingo bei atsakingo darbo. Statybų projektas – tai vizualizacija, kuri po kurio laiko taps realybe. Kurdami patalpų, nesvarbu, ar tai bus namas (gyvenamosios paskirties), komercinės patalpos, pramoninis objektas ar kt. paskirties patalpos, kruopščiai ir atsakingai parengtas statybų planas numatys būsimas išlaidas atsižvelgiant į visus Jūsų turimus lūkesčius ir pageidavimus.
"Nuo ko gi pradėti darbus?" – vienas populiariausių klausimų statybų įmonėms. Kodėl verta samdyti profesionalią statybų įmonę atlikti statybų darbus? Nes tik kompetenciją bei patirtį turinti įmonė atsakys Jums į svarbiausius klausimus:
– Koks pirmas žingsnis, norint pradėti statybų darbus?
– Koks statybos leidimas reikalingas?
– Kokia galėtų būti bendra projekto kaina?
– Kiek laiko užtrūks statybos?
– Kokių niuansų ir kėblumų gali iškilti vykdant statybos darbus?
– Koks sprendima būtų racionalesnis – esamo objekto renovacija ar naujo objekto statybos?
Tai tik dalis klausimų, į kuriuos Jums atsakys statybos įmonė, prieš pradedant statybų darbus.

Svarbiausios paslaugos pasiruošimo etape:
– Išlaidų sąmata ir biudžeto planavimas;
– Statybų projekto kūrimas ir planavimas;
– Dizaino sprendimai (dizainerio projektavimas;
– Statybos leidimas;
– Žemės sklypo pirkimas;
– Statybų pradžia;

Kitos teikiamos paslaugos

ESAME LISILUS